• on 14/07/2013

Niedziela Misyjna

W ostatnią niedzielę roku szkolnego – 29 czerwca, zamiast wyjeżdżać do ciepłych krajów, by szukać słońca i ciepła, ciepły kraj zawitał do nas. Tego dnia gościliśmy ks. Juvenal Faustin Ndagitimana – misjonarza z Rwandy, który obecnie studiuje i przebywa we Francji. Podzielił się z nami informacjami dotyczącymi jego pracy duszpasterskiej, świadectwem swojej wiary a także trudnościami i problemami jakie towarzyszą mieszkańcom tego kraju. Podczas każdej Mszy Świętej o. Juvenal dzielił się z nami swoimi umiejętnościami wokalnymi, śpiewając piosenkę dedykowaną wszystkim tatom z okazji Dnia Ojca. Dodatkowo podczas Eucharystii o godz. 13 nasz gość w kazaniu do dzieci zaprezentował swoje zdolności instrumentalne, które w połączeniu z ekspresją najmłodszy uczestników stworzyły radosną atmosferę w której uwielbialiśmy Pana Jezusa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.