Intencje mszalne od 4 do 10 listopada 2019 roku

Poniedziałek 4 listopada

Godz. 6.30+ Stanisława Bełza.
Godz. 7.00+ Jerzego Pasiecznego w 7 r., Janinę, Józefa Pyc.
Godz. 17.00Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II, Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.
Godz. 17.00+ Janinę, Ludwikę, Juliana Masłyków, ++ z rodz. Masłyków, Dydaków, Wróblów, Pokrywków, Świstów, Gudzów.
Godz. 17.00+ Bogumiłę Bobko of . koleżanki Marii z rodziną,

Wtorek 5 listopada

Godz. 6.30+ Stanisława Bełza.
Godz. 7.00+ Jana Mandziuka, Reginę Mandziuk, ++ z rodz. Mandziuków, Bulewiczów
Godz. 17.00Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II,   Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.
Godz. 17.00+ Eugeniusza Bundyrę w 35 r.
Godz. 17.00+ Bogumiłę Bobko of . LM z Parafii Św. Józefa.

Środa 6 listopada

Godz. 6.30+ Z rodz. Szawarów, Czarnopysiów, Wielgoszów.
Godz. 7.00+ Karolinę Gemborys.
Godz. 17.00+ Stanisława Kłosa w 12 r., Eufrozynę, Jana Kłosów, Stanisławę, Bolesława Cisło,  ++ z rodz. Kłosów, Zwolaków.
Godz. 17.00+ Adama Żuka w 7 r., Zofię, Kazimierza Martyniaków, ++ z rodz. Żuków, Martyniaków.

Czwartek 7 listopada

Godz. 6.30Dziękczynna z prośba o opiekę Boże błog., opiekę MB  i wstawiennictwo Św. Józefa dla dzieci, wnuczek i całej rodziny
Godz. 7.00+ Janinę, Józefa Zatorskich, ++ z rodz. Zatorskich.
Godz. 17.00Dziękczynna Wszechmogącemu Bogu, za wszystkie otrzymane łaski, wysłuchane prośby i błagania oraz miłosierdzie udzielone rodzinie.
Godz. 17.00O Boże błog., opiekę MB i wstawiennictwo Św. Józefa dla Niny Miedziak w 80 r. urodzin.
Godz. 17.00+ Stefanię Strumidło w 30 dz
Godz. 17.00+ Wiesława Zieziulewicza w 1 r, Franciszka, Wiktorię Zieziulewicz, Danutę Nalepa.
Godz. 22.10Godzina Święta

Piątek 8 listopada

Godz. 6.30+ Walerię Kudyba w 4 r., Stanisława, ++ z rodz. Kudybów, Gozdków.
Godz. 7.00Dziękczynna w 10 r. ślubu Moniki i Piotra Koperwas o Boże błog., opiekę MB i wstawiennictwo Św. Józefa. Zdrowie dla ich dzieci Juli i Uli.
Godz. 17.00+ Teresę, Józefa Pasierb, Jana Pizuna.
Godz. 17.00+ Mariannę Sawicką w 20 r, Błażeja, Janusza, Antoniego.

Sobota 9 listopada

Godz. 6.30+ Halinę Sioma.
Godz. 7.00+ Jana, Józefę Koziurów of. rodziny Małków.
Godz. 7.00O Boże błog., opiekę Mb i wstawiennictwo Św. Józefa dla Rafała i rodziny.
Godz. 17.00+ Wandę Tadeusza Rojków, Rozalię, Stanisława Belinów, ++  z rdz. Rojków, Belinów.
Godz. 17.00+ Stanisława Witkowskiego w 22 r., ++ z rodz. Witkowskich, Cymbałów.
Godz. 17.00+ Ze środowiska harcerskiego Hufca Tomaszów Lubelski.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 listopada

Godz. 8.00+ Bernadetę Szabat, Helenę Korkosz, ++ z rodzin KŻR Królowej Pokoju.
Godz. 8.00+ Feliksa Nocka w 1 r.
Godz. 9.30Dziękczynna Wszechmogącemu Bogu, za wszystkie otrzymane łaski, wysłuchane prośby i błagania oraz miłosierdzie udzielone rodzinie.
Godz. 9.30++ Członkinie KŻR Królowej Aniołów.
Godz. 11.30Za parafian.
Godz. 13.00++ Członkinie KŻR MB Pocieszycielki Strapionych i zmarłych z ich rodzin.
Godz. 13.00+ Grażynę, Mikołaja Pacułów, Czesławę, Stanisława, Jana, Marię Wywrockich, Władysławę, Władysława Gozdków.
Godz. 17.00+ Józefa Drążka w 30 r., ++ z rodz. Drążków, Dziubów.
Godz. 17.00+ Teresę, Władysława Kusiaków.