Poniedziałek 28 października

Godz. 6.30 + Tadeusza Branacha imieninowa.

Godz. 6.30 + Stanisławę Gawlik w 12 r., Annę Traczyk, ++ Gawlików, Boguszów, Saubutów.

Godz. 7.00 + Janinę Poźniak greg. 28.

Godz. 7.00 + Tadeusza Drzał imieninowa o życie wieczne.

Godz. 17.00  Msza pokutna w intencji rodziny, jako przebłaganie i zadośćuczynienie Bogu za wszelkie grzechy, odstępstwa i niewierności popełnione w tej rodzinie.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę MB i wstawiennictwo Św. Józefa dla Ks. Tadeusza z racji imienin.

Godz. 17.00 + Tadeusza Melaniuka imieninowa, ++ z rodz. Melaniuków, Chwesiuków.

Wtorek 29 października

Godz. 6.30 + Stanisława Bełza.

Godz. 6.30    O zdrowie, Boże błog i opiekę MB dla Antosi, potrzebne dla niej łaski.

Godz. 7.00 + Janinę Poźniak greg. 29.

Godz. 17.00   Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II,  Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.

Godz. 17.00 + Jana Wawrycę w 6 r.

Godz. 17.00 + Stanisława Pyc w 10 r., Jana, Franciszkę, Stanisława, Jana z rodz. Krawczyków.

Środa 30 października

Godz. 6.30 + Bartłomieja Dzirbę, ++ z rodz. Dzirbów, Borejczuków, Drożdzyków.

Godz. 7.00 + Janinę Poźniak greg. 30 ostatnia.

Godz. 7.00 + Krystynę Pyc w 6 r., Kazimierę, Władysława, Tadeusza, Elżbietę, Daniela Pyców, Annę, Janusza Szlachtów.

Godz. 17. Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II,   Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.

Godz. 17.00 + Tadeusza Pieprzowskiego, Janinę, Józefa Pieprzowskich, Kazimierę, Ryszarda Skrzyńskich.

Godz. 17.00 + Romana Płońskiego of. chrześniaka.

Czwartek 31października

Godz. 6.30 + Mariana Słobodę w 7 r., ++ z  rodz. Słobodów.

Godz. 6.30 + Janinę, Władysława Bulewiczów, Łucję, Andrzeja Wysockich.

Godz. 7.00 + Stefanię, Józefa Wiśniewskich.

Godz. 7.00 + Stanisława Bełza.

Godz. 17.00 Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych  i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II,  Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę MB i wstawiennictwo Św. Józefa dla   Andrzeja i Magdaleny i za + Macieja.

Piątek 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Godz. 8.00 + Waldemara Tereszczuka.

Godz. 9.30 + Zofię, Zbigniewa Pokrywków.

Godz. 11.30   Różaniec na cmentarzu parafialnym.

Godz. 12.00   Msza na cmentarzu parafialnym .

Godz. 17.00 + Józefa Boruckiego w 18 r., Edwarda, Marię, Ryszarda Krawczyków,   ++ z rodz. Boruckich, Krawczyków.

Sobota 2 listopada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

Godz. 6.30 + Bolesława Mireckiego w 9 r., Katarzynę, Józefa Kardasów,  ++ z rodz. Mireckich.

Godz. 7.00 ++ Z rodz. Majaków, Rebizantów, Dłusiów, Zychów, Własiuków, dusze w czyśćcu cierpiące.

Godz. 11.30   Różaniec na cmentarzu parafialnym.

Godz. 12.00   Msza na cmentarzu parafialnym.

Godz. 17.00   Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II, Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.

Godz. 17.00 + Franciszka Pisarczyka, Tadeusza Annę, Pisarczyków, Pawła, Janinę, Stanisława Pyców.

Godz. 17.00 + Iwonę Lankamer of. Kolegów i koleżanek z PSL-u powiatu Tomaszowskiego.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3 listopada

Godz. 8.00 + Władysławę w 27 r., Bronisława, Tadeusza, Mieczysława Raczkiewiczów, Anastazję, Piotra, Tadeusza Tereszków, Adelę, Mikołaja Raków.

Godz. 9.30 Błagalna w intencji rodziny, o jej wyzwolenie od prześladowców i gnębicieli widzialnych i niewidzialnych, oddalenie zła, uwolnienie od klątwy  i przecięcie więzów zła w tej rodzinie przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Św. Michała Archanioła, Św. Ojca Pio, Św. Jana Pawła II,  Św. Józefa, Całego Dworu Niebieskiego i dusz w czyśćcu cierpiących.

Godz. 9.30 + Wojciecha Turewicza, Marię, Zdzisława, Kazimierza, Wiesławę, Franciszkę Panków.

Godz. 11.30   Za parafian.

Godz. 13.00 + Janinę w 3 r., Józefa, Mariannę, Stanisława Świderków.

Godz. 17.00 + Leokadię, Tadeusza Wiśniewskich, Anielę Kiszczyńską, ++ z  rodz.  Wiśniewskich, Goleniaków, Kiszczyńskich, Matejów.

Godz. 17.00 + Stanisława Kolendę, ++z  rodz. Kolendów, Sobkowiaków.

Godz. 17.00 + Jana, Józefę Koziurów of. wnuka Mariusza z żoną Magdą.