Intencje mszalne od 24 do 30 czerwca 2019 roku

 

Poniedziałek 24 czerwca UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

Godz. 6.30  + Jana Czaplę imieninowa.

Godz. 7.00 + Antoninę Sadłocha greg.24.

Godz. 7.00 + Lucjana Nagaja of. siostry Ireny z rodziną.

Godz. 17.00 + Jana Wawerka, Anielę, Zenona Bełzów.

Godz. 17.00   Dziękczynna w 80 r. urodzin Jadwigi o Boże błog., opiekę Matki Bożej

i wstawiennictwo Św. Józefa na kolejne dni życia.

 

Wtorek 25 czerwca

Godz. 6.30 + Artura Grabek.

Godz. 6.30 + Iwonę Lankamer w 30 dz.

Godz. 7.00 + Leokadię Wiśniewską w 25 r., Tadeusza Wiśniewskiego w 7 r., Stanisławę

Goleniak, Anielę Kiszczyńską, ++ z tych rodzin.

Godz. 7.00 + Jana Wielgosza imieninowa.

Godz. 17.00 + Antoninę Sadłocha greg.25.

Godz. 17.00 + Reginę Małka of. rodz. Witkowskich, Łagowskich, Skibów.

 

Środa 26 czerwca

Godz. 6.30 + Halinę Okoń of. współpracownicy sklepu Gama 24.

Godz. 6.30 + Mieczysławę Grzywna of. kolegów i koleżanek Zarządu Dróg Powiatowych

w TL.

Godz. 7.00 + Marzenę Bartecką, Annę, Jana Mosur, Janinę, Jana Barteckich.

Godz. 7.00 + + Wiesława Wośka, Alinę, Leokadię, Halinę, Ignacego, z rodz. Wosiek.

Godz. 17.00 + Antoninę Sadłocha greg.26.

Godz. 17.00 + Członkinie KŻR MB Kodeńskiej, ++ z ich rodzin i zmarłych księży.

 

Czwartek 27 czerwca

Godz. 6.30 + Irenę Janicką of syna Andrzeja z córkami i wnuczkę.

Godz. 6.30 + Stanisława Wysockiego w 15 r., Marię, Władysława, Czesława, Józefa z rodz.

Wysockich, Antoniego Nowosada.

Godz. 7.00 + Roberta Czekirdę w7 r., Marię, Stanisława Czekirdów, Janinę, Antoniego

Waliwender, Mariana Petelę.

Godz. 17.00 + Antoninę Sadłocha greg.27.

Godz. 17.00 + Romana Ornarowicza.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Artura

w 18 r. urodzin.

 

Piątek 28 czerwca UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

Godz. 6.30 + Helenę Zierałko w 22 r., Józefa Zierałkę, Tomasza, Rozalię, Kazimierza

Białowąsów.

Godz. 6.30 + Stanisława Błajdę w 32 r., Stanisławę, Adama Błajdów.

Godz. 7.00 + Antoninę Sadłocha greg.28.

Godz. 7.00 + Leona Słobodę imieninowa.

Godz. 17.00 + Stefanię Wysocką w 10 r., Stanisława, ++ z rodz. Wysockich, Szczepaniuków.

Godz. 17.00 + Halinę Okoń of. Pracowników Domu Handlowego PSS Społem.

 

Sobota 29 czerwca UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

Godz. 8.00   O Boże błog, opiekę MB i wstawiennictwo Św. Józefa dla Elżbiety i Stanisława

Pomianek w 50 r ślubu

Godz. 8.00 + Antoninę Sadłocha greg.29.

Godz. 8.00 + Feliksę Wybranowską w r.

Godz. 9.30 + Mariannę Metzgier w 3o dz.

Godz. 9.30 + Piotra Kackiego.

Godz. 15.00   Msza ślubna.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla księdza

Piotra i Pana Piotra organisty.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Piotra

z racji imienin i urodzin i dla Michała w 18 r. urodzin.

Godz. 17.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Dawida

z racji 18r. urodzin.

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca

Godz. 8.00 + Antoninę Sadłocha greg.30 ostatnia.

Godz. 8.00 + Franciszka Milo w 17 r., Mariusza Milo.

Godz. 9.30 + Jadwigę Majak w 1 r., dusze czyśćcowe.

Godz. 11.30   Za parafian.

Godz. 13.00 + Tadeusza Melaniuka urodzinowa, ++ Melaniuków, Chwesiuków.

Godz. 17.00 + Henryka Pytko w 66 r., Andrzeja Pytko w 20 r., Bolesława Nalepę w 51 r.,

Walerię Nalepa w 19 r., Antoniego Szałach.