Poniedziałek 10 stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 9.

Godz. 6.30 + Tomasza Jarczaka w 30 dz.

Godz. 7.00 + Stefanię Tereszko of. sąsiadów.

Godz. 17.00 + Leszka Chojnackiego of. sasiadów.

Godz. 17.00 ++ z rodz. Żurawskich, Wiśniewskich, Surgotów, Wnęków.

Godz. 17.00 + Rafała Mireckiego.

Godz. 17.00    O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Zygmunta.

Wtorek 11stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 10.

Godz. 6.30 + Zdzisława Słobodę w 30 dz.

Godz. 7.00 Dziekczynna, o Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Dominika

W 1 r urodzin i wstawiennictwo Św. Dominka Savio.

Godz. 7.00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Sławomira.

Godz. 17.00 + Edwarda Wiśniewskiego w 1 r.

Godz. 17.00 +Mariję Sochan z d. Antał.

Godz. 17.00 + Adama Jarzynka w 30 dz.

Godz. 18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla mieszkańców ulic:

Leśnej, Emilii Plater, Wallenroda, Karpińskiego, Norwida, Poniatowskiego.

Środa 12stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 11.

Godz. 6.30 + Eugeniusza Semczuk.

Godz. 7.00  Za dusze w Czyśccu cierpiące.

Godz. 7.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Julii w 4 r urodzin.

Godz. 17.00 + Halinę Głaz w 30 dz.

Godz. 17.00 + Bożenę Markiewka z d. Iwaśko of. chrześniaka Bartka.

Godz. 17.00 + Katarzynę, Apolonię, Jana Barana, Marię Leńczuk, Tadeusza, Krzysztofa Semczyszyn.

Godz. 18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla mieszkańców ulic:

Aleja Południowa, Na Skarpię, Konopnickiej, Wilczej, Kusocińskiego, Roztocza, Wyzwolenia.

Czwartek 13 stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 12.

Godz. 6.30  O zdrowie dla Piotra i Bożą opiekę dla całej rodziny.

Godz. 7.00  Za dusze w czyśćcu cierpiace.

Godz. 7.00 + Leszka Chojnackiego of. sąsiadów.

Godz. 17.00 + Leszka Kosteckiego w 5 r.

Godz. 17.00 + Mariannę Fus w 19 r, Jana, Katarzynę, Piotra Fus, Anielę, Franciszka Burda.

Godz. 17.00 + Danutę Skroban w 8 r., Stanisłąwa, Helenę, Pisarczyków.

Godz. 18.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla mieszkańców ulic:

Słonecznej, Aborowicza, Batalionów Chłopskich, Radosnej, Sienkiewicza.

Piątek 14  stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 13.

Godz. 6.30 + Stanisława Grada.

Godz. 7.00 + Władysława Kozdroń.

Godz. 17.00 + Jana Denisa w r., Lidię, Józefa, Zofię, Michała Denisów, Sylizarów.

Godz. 17.00 + Bożenę Markiewka z d. Iwaśko of. Krystyny z rodziną.

Godz. 17.00 + Stanisławę, Stanisława, Adama Błajdów.

Godz. 18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla mieszkańców ulic:

Promiennej, Słowiczej, Promiennej Blok, Słowiczej Blok, Partyzantów, Dmowskiego, Kraszewskiego.

Sobota 15 stycznia

Godz. 6.30 + Edwarda Wysockiego greg. 14.

Godz. 6.30 + Zofię Mazik of. siostry.

Godz. 7.00 + Rafała Mireckiego.

Godz. 7.00 + Zdzisława Słobodę of. rodz. Pyców.

Godz. 17.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Henryka w 83 r. urodzin.

Godz. 17.00 + Antoniego, Karoline, Józefa Piechnik, Antoniego, Helenę Niedużak,

++ z rodz. Piechników, Niedużaków.

Godz. 17.00 + Pawła Hałasę.

Godz. 18.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla mieszkańców ulic:

      Lwoskiej, Lwoskiej Blok 120 A, Lwowskiej w kierunku Jeziernia, Podleśnej, Sosnowego Zacisza.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 stycznia

Godz. 8.00 + Edwarda Wysockiego greg. 15.

Godz. 8.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Elżbiety w 60 r urodzin.

Godz. 9.30 + Mariana Osucha w 7 r., Regine, Tadeusza Osuchów, Apolonie Padyjasek,

++ z rodz. Padyjasek.

Godz. 11.00   Za parafian.

Godz. 13.00 + Anielę, Józefa, Mariana, Kazimierrza Gardias.

Godz. 13.00 O Boże błog., opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Józefa dla Teresy i Stanisława w 50 r ślubu.

Godz. 17.00 + Członkinie KŻR Królowej Rodzin: Janinę Mazurkiewicz, Sabinę Biszczad,    Marię Wróbel, Helenę

Krawczyk, Janinę Dziura, Czesławę Krawczyk, Genowefę Bartecką, Mieczysławę Choma, Janinę Mazurek,

Stanisławę Szykulską, Krystynę  Godzisz, oraz Ks. Zbigniewa Antosza, Ks Stefana Wrzołka zamówiła

zelatorka Zofia Drzał.

Godz. 17.00 + Rozalię, Józefa Woś, Stanisława Jedrzejewskiego.