03 10 / 2021

27 Niedziela Zwykła – 03 października 2021 roku.

1. Modlitwa różańcowa codziennie o godz. 16.30.
  2. W dniu dzisiejszym na stadionie Tomasovii w Tomaszowie Lubelskim w godzinach od 10.00 do 16.00 Charytatywne Miejskie Święto Roweru pomóż pogorzelcom. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Komitet społeczny dla Basi i Tomka z Majdanu Górnego organizuje w dniu dzisiejszym przy naszym kościele kiermasz ciast. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane rodzinie z Majdanu Górnego, która została poszkodowana w pożarze.
  4. Jest nowy numer gazetki parafialnej i tygodnika Niedziela.
  5. Jutro po Mszy o godz. 17.00 odmówimy litanię do Św. Franciszka z Asyżu i zostaniemy pobłogosławieni relikwiami Św. Franciszka
  6. We wtorek po Mszy świętej o godz. 17.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i zostaniemy pobłogosławieni relikwiami Św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
  7. W tym tygodniu pierwsza środa i pierwszy czwartek miesiąca. W środę także po Mszy o 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy związane z pierwszą środa. W czwartek Godzina Święta o godz. 22.10 Msza święta i adoracja Pana Jezusa do 24.00.
  8. W piątek o godz. 17.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  9. Zachęcamy, aby w miesiącu różańcowym ofiarować kwiaty dla Matki Bożej.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar z racji Dnia Papieskiego.
  11. Zmarli w minionym tygodniu :+ Stanisław Małka ul. Jachymka, + Janusz Tor Partyzantów.