25 05 / 2019
Informacje VI Niedziela Wielkanocy

VI Niedziela Wielkanocy – 26 maja 2019 roku

1. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 16.30.
  2. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. Na dworze robi się coraz cieplej. Dlatego gorąca prośba do wszystkich o odpowiedni strój, w którym wybieramy się do kościoła na Mszę świętą.
  4. Nowy numer gazetki parafialnej z modlitwą za nasze mamy.
  5. W poniedziałek po mszy wieczorowej spotkanie dla ministrantów.
  6. Tradycyjnie, w święto Nawiedzenia NMP (31 maja) w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych. Pielgrzymka jest także okazją do modlitwy za tych, którzy opiekują się chorymi. W programie:

10:00 Droga krzyżowa
11:00 Nabożeństwo majowe i okazja do spowiedzi

11:30 Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Mariusza Leszczyńskiego.

1. W piątek 31 maja o godz. 5.00 rano spod kościoła wyjazd młodzieży na spotkanie w Lednicy.
  2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 17.00. Litania do NSPJ i stosowne modlitwy z racji pierwszej soboty miesiąca.
  3. Ks. Tomasz przyjmuje zapisy na wyjazd na Oazę wakacyjną. Na ten wyjazd mogą zapisywać się uczniowie z klasy 3,4,5 szkoły podstawowej.
  4. Zmarli w minionym tygodniu: + Bogumiła Bobko ul. Hallera, + Iwona Lankamer ul. Skłodowskiej pogrzeb we wtorek – o godz. 11.30 wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego, o godz. 12.00 Msza w naszym kościele.