26 12 / 2021
Informacje Święto Świętej Rodziny.

26 grudnia 2021 roku – Święto Świętej Rodziny.

1. W dniu dzisiejszym zapraszamy do wspólnego kolędowania, które odbędzie się w naszym kościele po Mszy o godz. 17.00.
  2. Jutro święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszy o godz. 9.30 i 17.00 błogosławienie wina. W Pasiekach o godz. 10.30.
  3. W czwartek 31 grudnia o godz. 17.00 zakończenie roku kalendarzowego.
  4. Jest nowy numer gazetki parafialnej.
  5. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Matki Odkupiciela -Nowy Rok. Msze święte sprawowane będą o godz. 8.00, 9.30, 11.30, 13.00 i 17.00.
  6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę i niedzielę miesiąca stycznia.
  7. W pierwszą sobotę po Mszy o godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy związane z pierwszą sobotą. Zapraszamy do udziału we Mszy i do adoracji tych, którzy uczestniczą w dziele modlitewnym „Z Maryją ratuj człowieka”.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji opłatków – 17000 zł.
  10. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną – 10000 zł.
  11. Dziękuję młodzieży ze scholki i ministrantom za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.
  12. Wizyta duszpasterska w roku 2022 będzie wyglądała inaczej niż te dotychczasowe. Nie będziemy odwiedzali naszych parafian w rodzinach. Jedynie w kościele parafialnym będą odprawiane Msze święte dla poszczególnych rejonów. Msze te będziemy sprawowali o godz. 18.00. Przychodząc na tę mszę zabieramy ze sobą naczynko z wodą, która w czasie tej mszy zostanie poświęcona. Każda rodzina będzie mogła zabrać ze sobą obrazek z obrzędem błogosławieństwa domu. Gdyby któraś z obecnych rodzin, czy osób chciała z tej okazji złożyć ofiarę na kościół, to przy wyjściu będą stały koszyczki przeznaczone na ten cel. Porządek Mszy świętych kolędowych:

– Środa  29 grudnia  godz. 18.00 w kaplicy w  Pasiekach msza dla  rodzin od Łosińca do kaplicy,

– Czwartek 30 grudnia  godz. 18.00 w kaplicy w Pasiekach msza dla  rodzin od kaplicy do szosy.

1. Zmarli w minionym tygodniu: + Danuta Czapla ul. Skłodowskiej, + Anna Sowińska z Rabinówki Msza pogrzebowa jutro godz. 13.00  naszym kościele, + Marianna Ciećko z Rabinówki Msza pogrzebowa jutro o godz. 9.00 w kaplicy na cmentarzu parafialnym.