22 03 / 2020
Informacje IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca 2010 roku

1. Porządek Mszy świętych w poniedziałek i wtorek:

Godz. 8.00, 11.00, 18.00. W Pasiekach o godz. 16.30.

1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30.
  2. Jak w poprzednich latach przed świętami Wielkiej Nocy są rozprowadzenie w Parafiach przez Caritas Diecezji paschaliki i baranki wielkanocne. Cel jest szczytny, bo wspomagamy dzieci z ubogich rodzin. Zachęcamy parafian do wsparcia tego pięknego dzieła. Cena 5 zł za sztukę.
  3. Kolejny numer gazetki parafialnej z modlitwą na czas epidemii jest wyłożony na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. W środę 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte  o godz.:  6.30,  9.30 i 17.00. Podczas Mszy Św. o godz. 17.00 będzie można przystąpić do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Istotą tej adopcji jest objęcie modlitewną opieką wiadomego Bogu poczętego dziecka, którego przyjście na świat jest zagrożone z różnych przyczyn, szczególnie z powodu grzechu aborcji. Duchowa adopcja polega na codziennym odmawianiu w intencji jednego dziecka dziesiątki różańca wraz ze specjalną dodatkową modlitwą przez 9 miesięcy.            Już dzisiaj, ze stolika pod chórem można wziąć deklarację przystąpienia do tej krucjaty, którą należy złożyć w koszyku dnia 25 marca. Uroczyste  włączenie  w dzieło tej adopcji będzie na mszy o godz. 17.00.