11 05 / 2019
Informacje IV Niedziela Wielkanocna.

IV Niedziela Wielkanocy – 12 maja 2019 roku

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Módlmy się o powołania do życia zakonnego i do kapłaństwa.
  2. W poniedziałek 13 maja adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy wieczorowej do godz. 19.00.
  3. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii świętej.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 16.30.
  5. W czwartek 16 maja o godz. 17.00 Ks. Bp Mariusz Leszczyński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.
  6. W poniedziałek po Mszy o 17.00 spotkanie ministrantów.
  7. W piątek po Mszy o godz. 17.00 spotkanie KSM.
  8. W dniach 31 maja – 2 czerwca odbędzie się wyjazd młodzieży na spotkanie do Lednicy. W programie: zwiedzanie Warszawy, zwiedzanie siedziby Telewizji, zwiedzanie z posłem Sejmu. Przejazd do Poznania i zwiedzanie z przewodnikiem stadionu Lecha Poznań. Nocleg w Poznaniu. Zwiedzanie Gniezna i potem uczestniczenie w programie w Lednicy. Zapisy u ks. Tomasza.