08 03 / 2020
Informacje II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu – 08 marca 2020 roku

1. II Niedziela Wielkiego Postu zaprasza nas na Górę Przemienienia aby zobaczyć piękno Jezusa i zachwycić się Nim.
  2. Na stoliku przy wyjściu z kościoła leżą kartki z kandydatami do Rady Duszpasterskiej w naszej parafii. Proszę o pobranie takiej kartki, zapoznanie się ze zgłoszonymi kandydatami i wybranie swojego kandydata przez postawienie przy danej osobie znaku plus. Wypełnione kartki proszę przynieść w przyszłą niedzielę i złożyć do przygotowanego pudełka.
  3. Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu prosimy Pana Boga o szczególną opiekę śpiewając Suplikacje.
  4. Jest nowy numer gazetki parafialnej.
  5. We wtorek 10 marca rozpoczniemy Nowennę do Świętego Józefa, która będzie naszym przygotowaniem do Uroczystość odpustowej w naszej ku czci św. Józefa.
  6. W środę o godz. 18.00 nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.
  7. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30, Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  8. Zmarli w minionym tygodniu + Jan Mruk ul. Sienkiewicza.