09 03 / 2019
Informacje I Niedziela Wielkiego Postu

I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019 roku.

1. W Wielkim Poście możemy uczestniczyć w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, oraz w Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 16.30.
  2. Dziś na Mszy o godz. 17.00 spotkanie narzeczonych w ramach tzw. Dnia Skupienia.
  3. W dniu dzisiejszym na Mszy o godz. 17.00 po modlitwie po Komunii Św. rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Św. Józefa Oblubieńca NMP, którą będziemy odmawiali codzienne do 18 marca.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się kwesta ofiar na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Powyższa kwesta jest związana z kampanią „Pola Nadziei”.
  5. W tym tygodniu ulega zmianie termin odprawiania Nowenny do Św. Józefa i Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nowenna do Św. Józefa będzie odprawiana we wtorki o godz. 16.30, a Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy o godz. 16.30.
  6. Jest kolejny numer gazetki parafialnej.
  7. W poniedziałek po Mszy o godz. 17.00 spotkanie z ministrantami.
  8. W piątek po Mszy o godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą w grupie KSM.
  9. Dyrekcja i grono pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim zaprasza przedszkolaków wraz z rodzicami na dzień otwarty szkoły w sobotę 16 marca 2019 roku na godz. 10.00 do budynku szkoły przy ul. Matejki 7.