24 02 / 2019

7 Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 roku

1. W tym tygodniu: pierwszy piątek marca. Spowiedź rano i od 16.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczorowej i adoracja do godz. 19.00. Pierwsza sobota. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 17.00 i modlitwy związane z pierwszą sobotą
  2. W sobotę o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie dla wszystkich uczestniczących w Ruchu Modlitewnym „Z Maryją Ratuj Człowieka”.
  3. W dniach 1 i 3 marca w ramach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” odbędą się uroczystości w porządku następującym: 1 marca o 8.30 podniesienie flagi na maszt, o 9.00 Msza w Kościele NSPJ, od godz. 14.00 dzień otwarty Izby Pamięci Terroru Komunistycznego, 3 marca o 9.30 msza w kościele NSPJ, o 11.45 VII edycja projektu „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych”.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Polskie Stowarzyszenie ma rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim za zgodą ks. Biskupa Mariana Rojka przeprowadzi zbiórkę ofiar na rzecz budowy Centrum Wspierająco – Aktywizującego w TL.
  5. W poniedziałek po Mszy o 17.00 zbiórka ministrantów.
  6. W piątek po Mszy o 17.00 spotkanie KSM.
  7. W sobotę o 10.00 odbędzie się konkurs liturgiczny dla ministrantów.
  8. Jest kolejny numer gazetki parafialnej.
  9. Jest jeszcze możliwość zapisywania się do Parafialnej Grupy Caritas.
  10. Dnia 2 marca w klasztorze OO. Paulinów w Warszawie odbędzie się spotkanie szkoleniowe dla osób, które chcą zostać animatorami duchowej adopcji. Zapisy do 28 lutego. Szczegóły w gablocie.
  11. Dnia 25 lutego w TDK o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie przedsiębiorców. Celem tego spotkania jest omówienie zasad gospodarowania odpadami komunalnymi.
  12. Zmarli w minionym tygodniu + Daniel Pyc ul. Komorowskiego, + Krystyna Niedużak Moniuszki, + Bolesław Wróbel ul. Roztocze , + Regina Małka ul. Wojtkowiaka.