15 11 / 2020

33 Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020 roku

1. Modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach w dni powszednie i w niedzielę o godz. 16.30.
  2. Można nabyć kolejny numer gazetki parafialnej.
  3. W czwartek 19 listopada o godz. 20.00 spotkanie dla tych wszystkich, którzy trwają w indywidualnym 33 dniowym przygotowaniu do oddania się Maryi.
  4. Za tydzień, w niedzielę, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata będąca ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  5. Jezusa Trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, którą odmawiamy do soboty po Mszy o godz. 17.00.
  6. Zmarli w minionym tygodniu: + Marianna Radzięciak ul. Poniatowskiego, + Jacek Bartoszek ul. Aborowicza, + Edward Pyszniak ul. Roztocze, + Jan Ślepokura z Łaszczówki Kolonia pogrzeb w poniedziałek Msza o godz. 9.00 na cmentarzu parafialnym.