08 11 / 2020

32 Niedziela Zwykła – 08 listopada 2020 roku

Informacje duszpasterskie

1. Jest do nabycia nowy kolejny numer gazetki parafialnej.
  2. Duszpasterstwo osób modlących się za kapłanów Margaretka zaprasza do udziału w diecezjalnym dniu skupienia w dniu dzisiejszym w kościele Św. Brata Alberta w Zamościu. Z powodu epidemii zachęcamy do uczestnictwa w dniu skupienia w formie online. Transmisja wideo na kanale YouTube i Facebooku parafii Św. Brata Alberta. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16.20 różaniec, o 17.00 Msza święta.
  3. Modlitwa różańcowa za polecanych w wypominkach codziennie o godz. 16.30.
  4. Dnia 11 listopada w środę o godz. 11.00 w naszym kościele Msza święta w intencji Ojczyzny w 102 rocznicy odzyskania niepodległości.
  5. W czwartek o godz. 20.00 spotkanie modlitewne dla tych wszystkich, którzy 5 listopada zaczęli 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do ofiarowania siebie Jezusowi przez Maryję.
  6. W piątek po Mszy wieczorowej rozpoczniemy modlitwę Nowenny przed Uroczystością Chrystusa Króla.
  7. Zmarli w minionym tygodniu: + Rachański Józef ul. Słoneczna. Msza pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym.