03 11 / 2019

31 Niedziela Zwykła – 03 listopada 2019 roku

Informacje duszpasterskie

1. W dniu 11 listopada 2019 roku przeżywamy sto pierwszą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Dnia 9 listopada o godz. 9.00 w parku Miejskim bieg sztafetowy 101 km na 101 rocznicę odzyskania Niepodległości, w dniu 10 listopada o godz. 15.00  w Tomaszowskim Domu Kultury – XII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej  i Legionowej, a o godz. 19.00 Arboretum przy Nadleśnictwie w Tomaszowie Lubelskim – Ogień Niepodległości. Zaś w poniedziałek  11 listopada o godz. 11.00 uroczystości religijno-patriotyczne w Kościele NSPJ – program słowno muzyczny, Msza w intencji Ojczyzny, przemarsz pod płytę upamiętniającą pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.
  2. Stowarzyszenie Pro Missio oraz Green Office Ecologic ogłaszają zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – sprzęt RTV, AGD czyli stare pralki, telewizory, komputery, drukarki, telefony, monitory. Zużyty sprzęt dostarczamy na parking przy kościele do piątku. W sobotę o godz. 9.00 zebrany sprzęt zostanie odebrany przez wspomniane stowarzyszenia. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
  3. Różaniec wypominkowy za zmarłych codziennie o godz. 16.30.
  4. W czwartek o 22.10 Godzina Święta, którą rozpocznie Msza a potem adoracja Najświętszego Sakramentu do 24.00.
  5. W poniedziałek o godz. 17.30 spotkanie ministrantów.
  6. Jest nowy numer gazetki parafialnej.
  7. Zmarli w minionym tygodniu: + Anna Wereszczak ul. Skłodowskiej.