05 05 / 2019
Informacje 3 Niedziela Wielkanocy.

3 Niedziela Wielkanocy – 05 maja 2019 roku.

1. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na potrzeby naszego WSD. Kleryk
  2. W dniu dzisiejszym Mszą świętą o godz. 18.00 rozpoczynamy dobowe czuwanie i adorację Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W czasie tej Mszy modlimy się w intencji tegorocznych maturzystów o Boże błog na czas matur. O godz. 21.00 zapraszamy do modlitwy Apelem Jasnogórskim. Po mszy o 18.00 spotkanie z Radą Parafialną.
  3. W poniedziałek zbiórka ministrantów po Mszy o godz. 17.00.
  4. We wtorek o godz. 17.30 spotkanie z dziećmi z klas trzecich przed I Komunią Świętą.
  5. W środę o godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą przed sakramentem bierzmowania.
  6. W piątek po Mszy o godz. 17.00 spotkanie KSM.
  7. Prośba do osób, które zgłosiły się do Parafialnej Grupy Caritas o to, aby zorientowały się kto potrzebuje pomocy żywnościowej.
  8. Jest kolejny numer gazetki parafialnej.
  9. W dniach 31 maja – 2 czerwca odbędzie się wyjazd młodzieży na spotkanie do Lednicy. W programie: zwiedzanie Warszawy, zwiedzanie siedziby Telewizji, zwiedzanie z posłem Sejmu. Przejazd do Poznania i zwiedzanie z przewodnikiem stadionu Lecha Poznań. Nocleg w Poznaniu. Zwiedzanie Gniezna i potem uczestniczenie w programie w Lednicy. Zapisy u ks. Tomasza.
  10. Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Tomaszowie Lubelskim apeluje do rolników, by jak najszybciej wysyłali wnioski o dopłaty. Można samemu skorzystać z formularza w Internecie lub poprosić o pomoc pracowników ARiMR.
  11. W sobotę 11 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Sanktuarium w Krasnobrodzie. Początek spotkania o godz. 10.00.