11 10 / 2020

28 Niedziela Zwykła – 11 października 2020 roku

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XX Dzień Papieski Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Dnia 13 października po Mszy o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.00
  3. Dnia 18 października o godz. 17.00 modlimy się w intencji nauczycieli, wychowawców, wszystkich tworzących wspólnoty szkolne i przedszkolne, oraz za nauczycieli emerytów.
  4. Jest nowy numer gazetki parafialnej.
  5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji.
  6. Dnia 17 października 2020 roku planowana jest jednodniowa pielgrzymka do Sanktuarium Św. O. Stanisława Papczyńskiego. Chętni, którym znana jest ta postać i tym, którzy chcą ją poznać mogą zapisywać się w zakrystii przy kościele Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim.

Program pielgrzymki:

– około godz. 3.00 rano  wyjazd z parkingu przy naszym kościele,

– godz. 9.00 film o Św. Stanisławie Papczyńskim,

– godz. 10.00 Msza święta i błogosławieństwo relikwiami świętego,

– godz. 11.00 modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie poprowadzona przez O. Edmunda Szaniawskiego,

– godz. 12.00 zwiedzanie muzeum i konferencja O. Kustosza tegoż sanktuarium,

– godz. 13.15 modlitwa na zakończenie pielgrzymki. Możliwość zakupu dewocjonaliów.

W drodze powrotnej nawiedzimy sanktuarium Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Zapisy do 13 października. Koszt pielgrzymki 60 zł od jednej osoby.

1. Od 1 listopada rozpoczynamy modlitwę wypominkową za zmarłych. Będziemy codziennie o godz. 16.30 odmawiali część różańca za zmarłych poleconych  w wypominkach. Kartki wypominkowe wyłożone są na stolikach i ławeczkach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne wypełniane kartek wypominkowych.
  2. Zmarli:

+ Zygmunt Chudy ul. Jachymka.