11 10 / 2021

28 Niedziela Zwykła – 10 października 2021 roku

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16.30.
  3. Tomaszowski Dom Kultury zaprasza w dniu dzisiejszym na godz. 18.00 na koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.
  4. Dnia 12 października we wtorek o godz. 17.00 modlimy się w intencji zmarłych nauczycieli, wychowawców, i pracowników Zespołu Szkół Techniczno – Zawodowych w Tomaszowie Lubelskim.
  5. Dnia 13 października po Mszy o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.00.
  6. Dnia 17 października br. o godz. 17.00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej  w Tomaszowie Lubelskim zostanie odprawiona Msza święta w intencji wszystkich nauczycieli czynnych zawodowo i nauczycieli emerytów, oraz pracowników poszczególnych szkół z Tomaszowa Lubelskiego. Duszpasterz nauczycieli rejonu Tomaszów Lubelski ks. Dariusz Bucior serdecznie zaprasza na tę Mszę.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą października. Taca inwestycyjna z tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  9. Jest nowy numer gazetki parafialnej i tygodnika Niedziela.
  10. Zmarli: + Maria Błahuta ul. Skłodowskiej, + Mirosława Marczuk ul. Lwowska, + Rafał Mirecki Blok przy ul. Rolnicza 28 termin pogrzebu w trakcie ustalania.