29 09 / 2019

26 Niedziela Zwykła – 29 września 2019 roku

1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii O. Grzegorza Franciszkanina z Zamościa. Ofiary złożone na tacę przeznaczamy na pomoc w remoncie kościoła  OO Franciszkanów w Zamościu.
  2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Jest to czas modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie i niedziele będą odprawiane o godz. 16.30 z wyjątkiem pierwszego piątku i pierwszej soboty. Do udziału  w nabożeństwach różańcowych zapraszamy wszystkich parafian, młodzież, dzieci  a szczególnie dzieci   z klas trzecich przygotowujące się do I Komunii świętej.
  3. W tym tygodniu:- pierwszy czwartek – o godz. 22.10 Godzina Święta rozpoczynająca się Mszą Św. a potem adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 24.00,                              – pierwszy piątek – spowiedź rano i od 16.15. Odwiedziny chorych od godz. 9.00., Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe po Mszy wieczorowej,

–  pierwsza sobota miesiąca i wspomnienie Św. Faustyny- po Mszy wieczorowej ucałowanie relikwii Św. Faustyny, a potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

1. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych, po mszy o godz. 11.30 spotkanie z dziećmi z klas III przygotowującymi się do I Komunii świętej i z ich rodzicami, a na Mszy o godz. 13.00 Ks. Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej oficjalnie i zgodnie z przepisami Caritas powoła do istnienia Parafialne Koło Caritas.
  2. W poniedziałek o 17.30 spotkanie z ministrantami.
  3. W piątek o 17.30 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  4. W sobotę o godz. 18.00 próba scholki.