07 07 / 2019

14 Niedziela Zwykła – 7 lipca 2019 roku

1. Nowy numer gazetki parafialnej a w niej Ewangelia z komentarzem oraz historia modlitwy Anioł Pański.
  2. Za tydzień młodzież wyjeżdżająca do Zakopanego zaprasza na ciastka i pyszną lemoniadę. Zakup ciasta i lemoniady będzie wsparciem tej młodzieży w wyjeździe na wypoczynek wakacyjny.
  3. W dniach 29 – 31 sierpnia jest organizowany wyjazd do Sanktuarium w Kodniu, na Górę Grabarkę, do Sokółki, do zamku w Trokach, do Wilna – Ostra Brama, Cerkiew Św. Ducha, Ratusz, domek Św. Faustyny, Muzeum Adama Mickiewicza, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, wjazd na wieżę telewizyjną, Cmentarz na Rossie. Zapisy do końca lipca u Ks. Tomasza. Cena wyjazdu 350 zł plus 70 euro.
  4. W sobotę z racji 13 dnia miesiąca, w którym przeżywamy pamiątkę Objawień w Fatimie Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczorowej do godz. 19.00.
  5. Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim: – 14 lipca niedziela Msza za zmarłych na cmentarzu komunalnym o godz. 18.00, 15 lipca w poniedziałek o 21.00 Apel Jasnogórski i procesja różańcowa z Sanktuarium do kaplicy Św. Wojciecha zakończona Mszą św., 16 lipca wtorek główne uroczystości odpustowe o 12.00 suma odpustowa, której przewodniczy JE ks. abp Józef Michalik