30 06 / 2019

13 Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2018 roku

1. Jutro w krasnobrodzkim Sanktuarium Matki Bożej rozpoczynają się uroczystości odpustowe w następującym porządku:

Godz. 18.00 – uroczysta Msza św.

Godz. 19.00 – Droga Krzyżowa na Kalwarii Krasnobrodzkiej.

Godz. 21.00 – Apel Maryjny – prowadzi Ks. Bp Marian Rojek i Procesja Różańcowa do Kaplicy Objawień na Wodzie Około godz. 22.30 Pasterka Maryjna.

We wtorek – 2 lipca – Odpust Matki Bożej Jagodnej:

Godz. 12.00 – Suma odpustowa – Celebra i Słowo Boże – J.E. bp Stanisław Salaterski z Tarnowa.

1. W dniu dzisiejszym Pani Małgorzata Kubica z pracowni Aniołów Witrażowych  w Jarosławiu będzie prezentowała wyroby swojej pracowni w postaci aniołów, obrazów i krzyży witrażowych. Będzie możliwość zakupu przedstawianych wyrobów.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota lipca.  W piątek spowiedź rano i o godz. 16.15. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczorowej do godz. 19.00.
  3. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca po Mszy wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca, piętnasto minutowa medytacja nad jedną z tajemnic różańcowych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  4. Od przyszłej niedzieli przez okres wakacji nie ma Mszy o godzinie 13.00.
  5. Zmarli + Stanisław Bełz ul. Reymonta