23 06 / 2019

12 Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019 roku

1. Rozpoczynamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy w tym okresie, aby być blisko Boga, aby dziękować Mu za piękno zwiedzanego świata i za spotykanych ludzi.
  2. Mamy piękne lato. Gorąca prośba o stosowny strój, w którym przychodzimy do kościoła na Msze święte.
  3. W środę o 18.00 nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.
  4. W czwartek o godz. 17.00 Oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wokół kościoła. I ołtarz przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych, II ołtarz rodzice dzieci z komunii rocznicowej, III ołtarz Kółka Różańcowe, IV ołtarz Legion Maryj.
  5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w parafii NSPJ w Tomaszowie Lubelskim o godz. 12.00. W tym dniu nie obowiązuje post.
  6. W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze w naszej parafii o godz. 8.00, 9.30, 17.00.
  7. Nowy numer gazetki parafialnej.
  8. W dniach od 28 lipca do 2 sierpnia odbędzie się wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży. W programie świat trampolin w Krakowie, zdobywanie szczytów górskich, tor saneczkowy na Gubałówce, zwiedzanie Wadowic, pobyt w parku Energylandia w Zatorze. Możliwość zapisywania się jeszcze do następnej niedzieli.
  9. W przyszłą niedzielę Pani Małgorzata Kubica z pracowni Aniołów Witrażowych w Jarosławiu będzie prezentowała wyroby swojej pracowni w postaci aniołów, obrazów i krzyży witrażowych. Będzie możliwość zakupu przedstawianych wyrobów.
  10. Zmarli w minionym tygodniu + Zdzisław Malec ul. Skłodowskiej.